Forum Portalu www.endometrioza.aid.pl

Forum chorych na endometriozę, porady, grupy wsparcia, spotkania kobiet chorych na endometriozę - wszystko o: endometrioza, laparoskopia, torbiel czekoladowa, zrosty, ca-125, płodność.
Teraz jest poniedziałek, 24 września 2018, 14:33

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Witam Pomorskie
PostNapisane: niedziela, 21 stycznia 2018, 17:35 

Witam

Jestem z Gdyni i mam wykrytą cystę 5cn, miałam silny bul w nocy na początku stycznia, byłam u ginekologa okazało się że mam cystę 5cn z podejrzeniem endometrialnej szukam jakiegoś dobrego lekarza ginekologa z trójmiasta.

Lekarz badający mnie był w szoku badania gdy mnie dotykał mocno nic mnie nie bolały zrosty w środku pochwy zrobił wielkie oczy, a ja biorę od dawna GELATINE pulver abtei bo miałam mieć 3 lata temu operację na bolące biodro od zrostów mięśni,ale każdy z trzech lekarzy chciał mnie od razu operować. znajoma mi to poleciła i ból biodra pleców kolana minął i do tego poduszka ortopedyczna z ikea.

Czytałam też o ziołach na endometrium, i torbiele, i olej rycynowy i masażu stup, czy to komuś tutaj pomogło?
Z chęcią nawiąże kontakt z kobietami z trójmiasta.

Mapka pokazująca jakoś coś nie działa:( Próbowałam parę razy i nic.

Podrawiam
Natalia

Tytuł: Re: Witam Pomorskie
PostNapisane: wtorek, 23 stycznia 2018, 11:19 

Witaj! Ja jestem z Gdyni, ale pracuję w Krakowie od 3 miesięcy. W trójmieście mogłabyś poszukać na portalu Trojmiasto, ja sie zapisywalam na kurację hormonalną i trochę mi pomogła.

PostNapisane: czwartek, 25 stycznia 2018, 16:31 

Hej
Ja na ten moment od 4 miesięcy poje mieszankę ziołową zaleconą przez panią irydolog. mogę powiedzieć, że jako jedyna porządnie mnie zdiagnozowała i zaleciła zioła. Pomyślałam, co mam do stracenia, nie chcę hormonów, nie chce na operacje, więc mogę spróbować z ziołami. Na pewno działają, bo bóle brzucha się zmniejszyły. A od roku bolało mnie podbrzusze- nie wiedziałam , czy to pęcherz, czy jelita czy macica. Bół się zmniejszył, ostatnio nie występował już praktycznie w pierwszej fazie cyklu. Kilka dni przez okresem pojawił się, ale to już i tak była duża ulga.
Zaleciła mi też dopochwowe czopki ziołowe ( chińskie), ale nie zastosowałam ich jeszcze.
Nie wierze w medycynę konwencjonalną.
A jak ostateczni pomogą ziołą, to się okaże.

PostNapisane: wtorek, 30 stycznia 2018, 11:32 

Hej.
Moglabys mi napisac nazwe tych ziol?

Strefa czasowa: UTC + 1