Forum Portalu www.endometrioza.aid.pl

Forum chorych na endometriozę, porady, grupy wsparcia, spotkania kobiet chorych na endometriozę - wszystko o: endometrioza, laparoskopia, torbiel czekoladowa, zrosty, ca-125, płodność.
Teraz jest wtorek, 13 listopada 2018, 05:43

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 432 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: nierówna walka
PostNapisane: piątek, 9 listopada 2018, 12:02 

Zasadniczo nie mam parcia na tą gastroskopię...kiedyś już miałam, wyszedł mi jakiś stan zapalny i dali mi leki na neutralizację soków żołądkowych...i przeszło.
Zobaczę jak to się potoczy do 20.12 mam jeszcze czas.
Dzięki za info o kurkumie, zbadam temat. Też wolę naturalne metody.
Ja wcinam ostropest i to nie tylko na wątrobę. Pomaga na endometriozę i na migreny...wyczytałam gdzieś...
Trochę dołujące jest to że nie będzie lepiej. Ja chyba cały czas nie dopuszczam do siebie myśli że to nieuleczalna choroba.
Muszę się z tym pogodzić...jeszcze nie wiem jak i na razie frustrują mnie moje ograniczenia.
A w poniedziałek zaczynam odczulanie...co gorsza dziś mnie zaczęło rozkładać przeziębienie. Walczę żeby na poniedziałek było ok.
Z dobrych wieści trochę mi odpuściła szczelina odbytu.
Za to cały czas boli mnie kość ogonowi, ciągnie mi ten ból aż do kolana i to może być kręgosłup. Kiedyś mia£am na niego zabiegi i chyba czas to powtórzyć. Dodatkowo boli mnie kręgosłup lędźwiowy i szyjny...no ale to już się można tego spodziewać po 40 tce :) Zwłaszcza że duża urosłam i się garbię :(

moja historia

Tytuł: Re: nierówna walka
PostNapisane: piątek, 9 listopada 2018, 17:35 

nio też sądzę że nic tam w żołądku nie masz jakby ci nie dawało spokoju to możesz wząść od ogólnego receptę na dexilant mnie to najbardziej pomaga trzeba brać przez 2 tyg minimum. Ale jak coś to pamiętaj aby odstawić minimum 2 tyg. przed gastro bo inaczej wyjdzie niewiarygodny wynik testu na helicobakter a zazwyczaj go robią, ale o odstawieniu leków oczywiście nikt nie mówi.

Też mam takie bóle kości ogonowej i kręgosłupa lędżwiowego ale u mnie to niestety zmiana endo w więzadle krzyżowo maciczym.
Trzymam kciuki żeby przeziębienie przeszło :D :D :D

06 2014 - cytologia gr. II
07 2015 - cytologia LSIL wycinki ok
09 2015 HPV MRNA dodatnie
10 2015 - laparotomia usunięte tor. jajników pozostawiono endo pochwy i odbytnicy – Lucrin x6 miesięcy
02 2016 – laparotomia x 2, usunięcie endo pomiędzy pochwą a odbytem oraz ogniska na odbytnicy
05 2016- kolposkopia potwierdza zmiany LSiL na razie obserwacja
08 2016 - endo powróciło..

moja historia

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 432 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44

Strefa czasowa: UTC + 1