Forum Portalu www.endometrioza.aid.pl

Forum chorych na endometriozę, porady, grupy wsparcia, spotkania kobiet chorych na endometriozę - wszystko o: endometrioza, laparoskopia, torbiel czekoladowa, zrosty, ca-125, płodność.
Teraz jest piątek, 22 czerwca 2018, 15:40

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pęcherz nadreaktywny
PostNapisane: środa, 4 czerwca 2014, 08:36 

witajcie, jestem tu nowa, może ktoś coś mi doradzi.
obecnie mam 34 lata, miałam 2 cięcia cesarskie, z pęcherzem moczowym w czasie miesiączki zmagam się 4 lata. Raz mocniej raz słabiej. Badania moczu ok, posiew moczu ok, miałam robione badanie USG w październiku 2013 roku, nic nie wykazało. Obecnie maj 2014 miałam znowu robione badania mocz ok, USG - w Lini blizny po cięciu cesarskim w świetle pęcherza wykryto zmianę litą 26-21-13mm.Bardzo mocno się martwię gdyż lekarz ogólny twierdzi że to brodawczak, lekarz ginekolog że to endometrioza, a urolog twierdzi że po cystoskopii którą mam na 18 czerwca coś stwierdzi. Urolog mówi że za młoda jestem na raka, ale mówi że to endometrioza też nie jest. Ogólnie to nie mogę przestać myśleć o tym i mocno się boję.
Moje objawy parcia na mocz są tylko w czasie miesiączki i tydzień po miesiączce. 2 dni przed miesiączką mam nocne poty. W czasie miesiączki muszę brać 3 razy dziennie pyralginę. Dodam papierosów nigdy nie paliłam. Gdy zaczęły się problemy z moczem to ginekolog mówił mi że wchodzi mi endometrioza i że z czasem gdy będzie mi mocno dokuczać będzie trzeba ją usunąć, lecz nigdy wcześniej nie miałam guza .
Proszę o pomoc co wy myślicie o moim przypadku. pozdrawiam

PostNapisane: środa, 5 października 2016, 14:39 

Polecam zabieg eliminacji nietrzymania moczu u Lekarza urologa Witolda un. Ja jestem już po i jestem pod wrażeniem. Zabieg wykonany bezboleśnie i szybko. Byłam w klinice Bonadea - polecam kazdemu borykajacemu z tym wstydliwym problemem

PostNapisane: sobota, 3 grudnia 2016, 11:25 

Polecam zabieg leczenia nadreaktywności pecherza u lekarza urologa Witolda Smolenskiego, bezboleśnie i szybko a przede wszystkim zrobione w klinice Bonadea. Jestem bardzo zadowolona :)

PostNapisane: poniedziałek, 2 stycznia 2017, 16:24 

miałam zabieg leczenia nadreaktywności pecherza u lekarza urologa Witolda Smolenskiego. jestem w szoku ze było bezpolesnie i szybko, klinika bonadea jest mega. polecam każdemu kto ma kłopoty z pechechem.Informację o zabiegu o klinice można znaleźć tu:  http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/urologia/leczenie-nadreaktywnosci-pecherza-moczowego-przy-uzyciu-toksyny-botulinowej/

PostNapisane: wtorek, 26 grudnia 2017, 21:20 

ja poszłam do urologa z pęcherzem trochę podleczył trochę podłubał a jak usg zrobił to teraz do hepatologa w kolejce czekam bo zmiany znaleziono tylko na wątrobie i po hormonach, masz babo jak żeś szukała, mama zawsze mi mówi ,że jak sobie zrobie dziecko to przestane u siebie szukać , ale ja cały czas coś znajduje....

26.07.2010 - badanie usg nie wykazało żadnych zmian endometrialnych, dalej Yasminelle i Aulin

02. 2017 zmiany na wątrobie , prawdopodobnie koniec hormonów
12. 2017 pół roku bez hormonów , na razie żadnych zmian w obszarze dróg rodnych , wątroba : w trzech obszarach pięć guzów największy ok.3 cm , wykluczono opcje złośliwe i gruczolaki, kolejny rezonans za rok

PostNapisane: wtorek, 26 grudnia 2017, 21:22 

a pęcherz to czyta masakra tylko trochę powietrza na tyłku poczuje to już boli, piecze i do toalety co 2 godziny biegam , no ale jak to jest endo...bo nic innego nie znalazł...wiec taka moja uroda

26.07.2010 - badanie usg nie wykazało żadnych zmian endometrialnych, dalej Yasminelle i Aulin

02. 2017 zmiany na wątrobie , prawdopodobnie koniec hormonów
12. 2017 pół roku bez hormonów , na razie żadnych zmian w obszarze dróg rodnych , wątroba : w trzech obszarach pięć guzów największy ok.3 cm , wykluczono opcje złośliwe i gruczolaki, kolejny rezonans za rok

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1